pl en skPensjonat Kamea mieści się w wiosce Zdziar, która leży w dolinie Bielskiego Potoku u podnóża Tatr Bielskich i Magury Spiskiej. Miejscowość jest jednym z klejnotów Słowacji. Posiada charakterystyczne dla wsi podtatrzańskich tradycje, obyczaje, folklor i kulturę. Stanowi znakomitą bazę wypadową dla narciarzy, miłośników wędrówek pieszych i rowerowych, a także osób lubiących wypoczynek na łonie natury.

Pamiętaj jednak, że Pensjonat Kamea to przede wszystkim znakomita baza wypadowa dla miłośników nart i snowboardu. W samym Zdziarze znajdują się trzy stacje narciarskie Strachan Ski Centrum (czynny do 21.00), Dolina Bachledzka (Bachledova Dolina) i Średnica (Strednica). Co więcej tylko 15 minut drogi samochodem dzieli naszych gości od ośrodków narciarskich w Łomnicy, Jurgowie i Białce Tatrzańskiej.

Na pasjonatów górskich wycieczek lub rowerowych wypraw czekają zapierające dech w piersiach widoki słowackiej części Tatr. Okolica Zdziaru obfituje również w atrakcje dla najmłodszych między innymi świat rozrywki wodnej AquaCity w Popradzie, Tatrzańska Dzikolandia, z programami edukacyjnymi dla dzieci, park linowy, trasa rolkowa ciągnąca się przez 9 km oraz wiele innych.

Natomiast po dniu przygód nasi goście mogą ukoić swoje zmęczone mięsnie w saunie, delektować się wyborną kuchnią, znakomitymi lokalnymi trunkami lub odpocząć w przytulnym lobby z kominkiem.

Zarezerwuj Najlepsza cena on line
Przyjazd
Odjazd
Dorośli
Dzieci